Сучасні підходи до формування компетентностей з охорони праці у здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти

25 лютого 2020 року методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Логінова Алла Сергіївна на базі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» провела семінар-практикум з охорони праці на тему «Сучасні підходи до формування компетентностей з охорони праці у здобувачів освіти закладів професійно (професійно-технічної) освіти.

Директор ДНЗ «Запорізьке ВПУ» Кондратьєв Ігор Іванович привітав учасників семінару, розповів про перспективи розвитку та основні напрямки діяльності ДНЗ «ЗВПУ», побажав успіхів та натхнення.

Семінар-практикум розпочався з цікавої вікторини на тему «Кращій знавець основ охорони праці», яку провела викладач вищої категорії Шепеляковська Ірина Василівна.

Спікери Мамай Ольга Василівна, викладач ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту», Притула Інна Анатоліївна, викладач ДНЗ «Василівський професійний ліцей» та Недодара Нінель Володимирівна, викладач ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» поділилися досвідом проведення уроків, презентували свої розробки з охорони праці. Учасники семінару активно обговорювали актуальне питання щодо формування компетентностей з охорони праці.

Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області планує і надалі проводити такі заходи для викладачів, інженерів з охорони праці та безпеки життєдіяльності, адже це питання стосується найважливішого – життя та здоров’я людини.