Стажування на базі ДНЗ «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти»

З 03 по 08 квітня 2023 року в навчально-практичному будівельному центрі за технологіями «Хенкель Баутехнік (Україна)», який створено на базі Державного навчального закладу «Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти», організовано і проведено курси підвищення (підтвердження) кваліфікацій, стажування та опанування новітніми технологіями для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти будівельної галузі за професіями 7133 «Штукатур», 7132 «Лицювальник-плиточник», 7141 «Маляр».

У навчанні брали участь 11 слухачів з Донецької, Миколаївської, Кіровоградської та Запорізької областей.

До складу робочої групи увійшли: заступник директора з НВР Єфіменко Г.Ю., старший майстер Шаповалова З.Б., майстер виробничого навчання І категорії Буцик Л.В. (інструктор-методист), майстер виробничого навчання І категорії Кулагін Ю.А. (інструктор-методист), майстер виробничого навчання ІІ категорії Шахрайчук Л.І. (інструктор-методист).

Слухачі курсів пройшли навчання за такими темами:

  • Утеплення фасадів будівель і споруд із застосуванням технологій «Хенкель Баутехнік (Україна)»;
  • Декоративне опорядження поверхонь тонкошаровими штукатурками і фарбами ТМ CERESIT із застосуванням технологій «Хенкель Баутехнік (Україна)»;
  • Плиткове облицювання поверхонь із застосуванням технологій «Хенкель Баутехнік (Україна)»;
  • Гідроізоляція приміщень і споруд з використанням матеріалів ТМ Ceresit  та технологій від компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»;
  • Улаштування підлог з використанням матеріалів ТМ Ceresit та технологій від компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)».

За результатами стажування слухачі отримали свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації, а також сертифікати про опанування новітніми технологіями: «Утеплення фасадів з використанням матеріалів ТМ  Сеresit та технологій від компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)», «Облицювання поверхонь з використанням матеріалів ТМ  Сеresit та технологій від компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)», «Декоративне опорядження поверхонь тонкошаровими штукатурками і фарбами ТМ Ceresit із застосуванням технологій  «Хенкель Баутехнік (Україна)».

                                                                   Зоя Шаповалова,
старший майстер будівельного центру ПТО