Семінар-практикум голів методичних об’єднань класних керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти області

23 жовтня 2019 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся семінар-практикум голів методичних об’єднань класних керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти області на тему «Участь молоді у соціальній діяльності як запорука розвитку громадянського суспільства».

         Відкрила семінар-практикум методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Людмила Головко. Ознайомила з регламентом роботи, побажала плідної співпраці.

Побудова правового, громадянського суспільства в нашій державі передбачає формування відчуття громадського обов’язку у всіх громадян, залучення їх до вирішення наявних суспільних проблем. Вирішення цього завдання неможливе без виховання у молоді власної громадянської позиції, виховання в неї внутрішньої потреби до участі в громадському житті. І саме здоровий спосіб життя є передумовою для розвитку різних сторін життєдіяльності молодої людини, досягнення нею активного довголіття та повноцінного виконання соціальних функцій.

З метою надання корисної та своєчасної Інформації на тему «Здорова молодь – здорове суспільство. Медико-соціальна допомога підліткам та молоді в сучасних умовах» для участі в семінарі-практикумі була запрошена Ольга Бобкова, завідуюча  Центру медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді». Розповіла присутнім, що клініка створена для надання медичних послуг, підвищення інформованості підлітків та їх батьків в галузі медичних та психологічних знань, формування установок на збереження та укріплення здоров’я підлітків і молоді. Акцентувала увагу, що всі послуги, які надаються у медичному закладі, є безплатними; надала учасникам семінару-практикуму роздатковий інформаційний матеріал.

Голова методичного об’єднання класних керівників ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» Тетяна Козаченко ознайомила присутніх колег з роботою методичної комісії класних керівників закладу освіти, підготувала яскраву презентацію на тему «Підтримка активної молоді – найкраща інвестиція в майбутнє держави».

Про участь учнівської молоді ліцею у громадському житті Вільнянського краю підготувала змістовну інформацію голова методичного об’єднання класних керівників ДНЗ «Вільнянський професійний ліцей» Лілія Шулякова.

Поділилась власним досвідом роботи і розкрила тему «Роль учнівського самоврядування у формуванні і розвитку соціальних компетентностей громадян України» Вікторія Вертелецька, голова методичного об’єднання класних керівників ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей».

Семінар-практикум відбувся у доброзичливій, дружній атмосфері. Педагоги із задоволенням ділились власним досвідом, напрацюваннями в роботі.