Проведення тренінгів для розробників освітніх стандартів

13 липня  2021 року в Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області на сервісі Zoom проведений тренінг для розробників освітніх стандартів з професій:

– машиніст електровоза;
– складач поїздів;
– слюсар-ремонтник;
– стюард (послуги в дорозі);
– токар.

З вітальним словом виступив Паржницький Олександр Вікторович, директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

Кравець Юрій Іванович, державний експерт директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України, в режимі онлайн провів консультації щодо нових підходів до розроблення освітніх стандартів. Розглянуті питання розділу 1 проєкту освітнього стандарту «Загальні положення», розділу 2 «Вимоги до результатів навчання», а саме: ключові компетентності, професійні компетентності та кількість годин за професійними кваліфікаціями відповідно до результатів навчання. Відповідно до програми тренінгів проведена групова робота щодо формування результатів навчання за різними професіями, учасниками якої були представники Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області, Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області, педагогічні працівники Державного навчального закладу «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту» та Державного навчального закладу «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище».

Дякуємо директорату професійної освіти МОН України за проведення консультацій та тренінгу для розробників освітніх стандартів. Особливу подяку висловлюємо державному експерту Кравцю Юрію Івановичу. Засідання пройшло продуктивно.