Організація охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах освіти

Згідно плану роботи на 2022 рік методистом Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Логіновою Аллою 16 листопада 2022 року було проведено обласний онлайн-семінар з охорони праці та безпеки життєдіяльності з заступниками директорів з навчально-виробничої роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти у Запорізькій області. На заході були присутні педагогічні працівники 22 закладів освіти.

Тема заходу «Організація охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах освіти», на онлайн-семінарі були розглянуті питання обов’язкового навчання з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, своєчасне проведення інструктажів для працівників закладів освіти та здобувачів освіти з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Згідно Положення щодо організації навчання з охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах освіти було детально розглянуто питання посадових обов’язків адміністрації закладів освіти щодо впровадження та виконання вимог охорони праці. Розглянуті питання організації розслідування нещасних випадків в закладі освіти з учасниками освітнього процесу, дії роботодавця, працівників та комісії з розслідування нещасних випадків.

На закінчення методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Логінова Алла виказала сподівання на наступну зустріч з колегами у форматі живої зустрічі, нагадала правила безпеки під час сповіщення про небезпеку та побажала мирного неба.