Онлайн-семінар для вихователів гуртожитків та керівників гуртків

23 вересня 2020 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області на сервісі Zoom був проведений перший онлайн-семінар для вихователів гуртожитків та керівників гуртків закладів (професійно-технічної) освіти Запорізької області на тему «Проблеми адаптивності як механізму соціалізації здобувача освіти закладу професійної (професійно-технічної) освіти в позаурочний час».

Марина Альбертівна Гунько, вихователь гуртожитку ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей» довела, що соціальному партнерству є місце у позаурочний час у гуртожитку. Показала, наскількі це ефективний елемент у коді успіху учнів у позаурочний час. До того ж продемонструвала гуртожиток, де показала умови, в яких сьогодні проживають здобувачі освіти ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей» і як будуть проходити вечори в умовах адаптивного карантину.

Заступник директора з НВР Ірина Валеріївна Кудар ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» зосередила увагу на позаурочній діяльності ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» і як її вдається модернізувати. Звичайно, описала своє бачення адаптації здобувача освіти ЗП(ПТ)О у позаурочний час.

З досвіду роботи про сучасні методи роботи з молоддю та їх роль у період соціалізації здобувачів освіти ЗП(ПТ)О розповів керівник гуртків ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» Владислав Ігорович Зеленський.

Досвідом та цікавим тренінгом на онлайн-семінарі поділилась практичний психолог ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр ПТО» – Надія Валеріївна Колтунова. Цікавим було те, що Надія Валеріївна показала, як саме можна зацікавити здобувачів освіти і «запросити» його до дії за допомогою нескладних вправ. До того ж стверджувала, що тренінг простий і його зможе використовувати будь-який педагогічний працівник.

Корисними порадами щодо онлайн-комунікацій як засобу успішної адаптації здобувача освіти в позаурочний час поділилась методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Дар’я Ігорівна Линник.

Онлайн-семінар прийшов дуже активно – у чаті постійно з’являлись коментарі, питання та слова вдячності за корисну інформацію та нові ідеї.
За результатами проведеного онлайн-семінару спікерам були видані сертифікати (обсягом 2 години).

Велика вдячність всім спікерам за цікаву, корисну інформацію і за час виділений на її підготовку. Все вдалося!

Презентація Гунько М.А

Презентація_Колтунової Н.В.

Презентація_Зеленський В.І.

Презентація_Кудар І.В.