Обласний семінар-практикум керівників фізичного виховання та викладачів предмета «Фізична культура»

21 грудня 2017 року у ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» відбувся обласний семінар-практикум керівників фізичного виховання та викладачів предмета «Фізична культура» на тему «Використання нестандартних ігрових вправ під час проведення занять з фізичної культури з теми «Баскетбол». На семінарі був присутній начальник учбово-спортивного відділення (філії) Комітету фізичного виховання та спорту МОН України Мотора Е.М.

На початку семінару перед викладачами виступив директор училища Кондратьев І.І., який розповів про перспективи розвитку ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище».

Учасники семінару ознайомилися з плануючою та звітною документацією предмета «Фізична культура». Цікавою та змістовою була доповідь викладача фізичної культури Краєвої С.В. на тему «Використання нестандартних ігрових вправ під час проведення занять з баскетболу». Власним досвідом щодо проведення уроку фізичної культури з баскетболу поділилися керівник фізичного виховання ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» Олефір Н.А. і викладач ДНЗ «Бердянський машинобудівний професійний ліцей» Шастало М.Н.

Учасники семінару обговорили строки проведення обласних змагань серед працівників ПТНЗ Запорізькій області.

Бажаємо успіхів в роботі всім викладачам фізичної культури та керівникам фізичного виховання!