Обласний семінар для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти

30 січня 2019 року на базі Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області проведено обласний семінар для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему «Дистанційне навчання як інноваційна форма освіти».

На початку семінару учасників привітав директор НМЦ ПТО у Запорізькій області Паржницький Олександр Вікторович та проінформував про сучасність дистанційного навчання та необхідність підвищення цифрової компетентності педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Осіна Наталя Анатоліївна презентувала представникам закладів професійної (професійно-технічної) освіти авторський дистанційний курс «Використання цифрових інструментів у роботі педагогічного працівника/керівництва закладу освіти», якій складається з 4 модулів.

Учасники семінару мали можливість самостійно попрацювати у середовищі Classroom та виконати деякі завдання із дистанційного курсу.

Після невеличкої перерви методист Осіна Наталя Анатоліївна ознайомила присутніх з інструментами формувального оцінювання навчальних досягнень учнів та інструментами для створення навчальних матеріалів та візуалізації даних. Усі інструменти розміщено на сайті «Інтернет на користь» https://sites.google.com/view/osina-zp/ .

Наприкінці семінару учасники обговорили програму дистанційного навчального курсу.