Новорічний подарунок для бійця

На виконання листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації відповідно до звернення Комітету волонтерів при Запорізькій облдержадміністрації від 11.12.2017 № 11/12/1 «Про сприяння у проведенні благодійних акцій для допомоги Українській армії» в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» з 01 по 19 грудня 2017 року було організовано та проведено благодійну акцію «Новорічний подарунок для бійця».

Члени ради учнівського самоврядування, волонтерської групи «Лідер», учнівська молодь та педагогічний колектив активно залучились до збору новорічних подарунків для бійців Української армії. Протягом грудня виготовляли обереги, писали листівки, купували чай, кофе, шоколадки, цукерки, печиво, різні смаколики та пакували у подарунки. Не забували і про предмети першої необхідності, вологі серветки, шкарпетки та навіть подушки та ковдру.

Для передачі зібраної допомоги на зустріч з учнівською молоддю було запрошено координатора проведення зазначеної акції від комітету волонтерів при Запорізькій облдержадміністрації – волонтера Ярошенко Олену та волонтера 55-артилерійської бригади ЗСУ Мороз Надію.

На уроці мужності, запрошені волонтери розповіли про свою волонтерську діяльність та про бойові будні бійців Української армії.

На згадку про зустріч, Тимохіна Мар’ям, учениця групи № 08, яка навчається за професією «ОКН. Агент з постачання», подарувала волонтерам обереги, зроблені власноруч, а соціальний педагог Сєргєєва Олена Анатоліївна вручила подарунки від групи № 06 з професії «ОКН. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних».

Всю зібрану благодійну допомогу, разом з прапором, на якому всі учасники уроку мужності залишили свої підписи та побажання, та ялинкою, яку виготовили учні групи № 10 з професії «Живописець, Флорист» було передано волонтерам для підтримки новорічного настрою та бойового духу бійців Української армії.

Сєргєєва О.А.,
соціальний педагог
ДНЗ «Запорізьке ВПУ»