Новорічна подорож у казку!

Добігає кінця 2017 рік. Кожен українець вірить та сподівається, що 2018 рік, який незабаром наступить, принесе мир, спокій та добробут у кожну родину. А коли ж як не на Новий Рік загадати ці бажання

В актовій залі ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» відбувся святковий концерт «З Новим Роком, друзі!» Ведучі Дід Мороз та Снігурка віршами та гуморесками привітали всіх присутніх з Новорічними святами, а наші дівчата подарували святковий настрій яскравими концертними номерами. Танцювальний колектив «Отрада», з якими ми підтримуємо дружні стосунки, нам багато позитивних емоцій. Танцювальні номери про кохання, дружбу та надію, були наповненні життям та надихнули глядачів.

З Новим Роком всіх присутніх привітав директор навчального закладу Єременко Вячеслав Миколайович. Вячеслав Миколайович висловив слова вдячності танцювальному колективу під керівництвом Радалової Олени Вікторівни та підкреслив, що ми надалі будемо підтримувати дружні відносини з талановитою молоддю та побажав всім здоров’я, добробуту та здійснення всіх мрій у Новорічну ніч.

Методист Дорохова Леся Миколаївна коротко доповіла про успіхи учнів у І півріччі 2017-2018 н.р., а рада учнівського самоврядування підготувала відео презентацію зі спільними досягненнями наших учнів. Разом ми раділи за успіхи найактивніших учнів у позакласній роботі та художній самодіяльності, за перемоги найкращих спортсменів центру, які під ялинку отримають новорічну премію.

На цій радісній ноті, зі святковим настроєм, всі розійшлися здобувати нові знання та досягати нових результатів.

Щасливого Нового року!

Джерелейко Л.В.,
в.о. заступника директора з ВР
ДНЗ «Мелітопольський БЦПТО»