Нетворкінг педагогічних працівників з професій залізничного напряму

27 лютого 2024 року в режимі відеоконференції ZOOM проведено нетворкінг «Організаційно-педагогічна система: інноваційні засоби і технології», спрямований на обмін інформацією між педагогічними працівниками з професій залізничного напряму закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області.

В ході онлайн зустрічі було приділено увагу:

– методам навчання – методам формування компетенцій, які засновані на взаємодії здобувачів освіти та їх залученні до освітнього процесу, а не лише на пасивному сприйнятті матеріалу;

– інфраструктурі навчання, яка включає інформаційну, технологічну, організаційну та комунікаційну складові, що дозволяють ефективно використовувати переваги дистанційних форм навчання.

Практичні аспекти даних питань розкрили спікери заходу, продемонструвавши педагогічну, практичну і професійну майстерність:

Анастасія Груша, майстер виробничого навчання ДНЗ «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту»: особливості інформаційно-комунікаційних технологій та їх універсальність (розширення можливостей підручника; підвищення мотивації учнів; варіативність у рамках кожної вправи; можливість самоконтролю);

Наталя Криворучко, майстер виробничого навчання ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти»: застосування тренажеру в професійній підготовці для підвищення ефективності та інтенсивності навчання.

Методист Оксана Матяшева представила результати аналізу з електронного навчально-методичного комплексу предметів професійної підготовки залізничного напряму ЗП(ПТ)О Запорізької області.

Отже, забезпечення якості освіти в умовах, що склалися, можливе тільки при зміні підходів до організації освітнього процесу, одним з яких є впровадження інноваційних педагогічних технологій, що виступають як інструмент підвищення мотивації до навчання та його результативності.

Дякуємо всім за співпрацю й бажаємо  нових звершень, мирного неба над головою, нових творчих і конструктивних ідей, вагомих здобутків!

Більше фото, ящо натисніть на іконку facebook