Наш подарунок – святковий настрій!

Незабаром новорічні свята прийдуть у кожен дім, але, на жаль, не кожна людина має можливість святкувати. Небайдужі хлопці та дівчата ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» взяли участь у щорічній Обласній благодійній акції «Новорічний подарунок для бійця».

Зовсім небагато потрібно людині для щастя – почути слова привітання, які линуть від душі, отримати символічні святкові подарунки від Діда Мороза та Снігурки.

У будні та святкові дні стоять на захисті нашої рідної України наші захисники – воїни АТО. Саме їх привітали учні Новорічними листівками та віршами, солодким печивом, які учні гуртожитку центру спекли власноруч. Приєдналися до акції дівчата гуртка «Скарбничка мистецтв»: святкові обереги, ялинки з фетру та символ Нового 2018 року – собака. Сподіваємося, що все це нагадає хлопцям затишок рідної домівки та любов рідних та близьких людей. Обов’язковий символ Нового Року мандарини та яблука додадуть здоров’я та сил.

Теплі речі, засоби особистої гігієни та усі смаколики цієї п’ятниці 22.12.2017 р. ми передали волонтеру м. Мелітополя та Мелітопольського району Швидюк Людмилі.

І знову в Новорічну ніч всі українці загадають спільне бажання про мир у наших домівках, спокій в серцях матерів за їх синів, та сподівання на щасливе майбутнє України! Всіх з Новим 2018 роком!

Дорохова Л. М.,
методист
ДНЗ «Мелітопольський БЦПТО»