Молодіжний квест «Подорожуй безпечно»

В Європейський день боротьби з торгівлею людьми, стартувала інформаційна кампанія «Небезпеку видно не одразу».

Політична та економічна ситуація в Україні негативно вплинула на усі сфери життя суспільства. Протидія торгівлі людьми не визначається як пріоритетна діяльність, хоча і 2017 рік оголошений роком боротьби з торгівлею людьми. У зв’язку з цим виникає необхідність привернення уваги до даної проблеми з новою силою.

21 жовтня 2017 року, в Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» міста Запоріжжя відбувся великий комплексний захід – «Подорожуй безпечно», який об’єднав у собі квест по всій території парку, освітні та практичні станції, інформаційні локації та творчу сцену.

Під час акції учнівська молодь отримала консультації від партнерів акції – фахівців Запорізького обласного та міського центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Запорізького обласного центру зайнятості, Управління ДМС у Запорізькій області, Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ОПП «Взаємодія».

ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» представляла команда «Комета» у склад учнів різних груп (Маковій Анастасія, Ніколаєвський Дмитро, Кулібаба Артем, Сеньків Андрій, Дерев’янко Максим, Дуплік Антон Єрьоменко Сергій та Бухонко Дмитро.

Активною групою підтримки були учні, що проживають у гуртожитку ДНЗ «Запорізьке ВПУ» – Сабіров Дмитро, Дорошенко Анастасія, Матвієнко Тетяна, Цьомко Маргарита, Гуцуляк Руслана, Ворона Анастасія, Дашко Миколай, Більчук Яна, які на чолі з соціальним педагогом Сєргєєвою Оленою Анатоліївною заробили додаткові бали своїй команді, проходячи інформаційні локації.

Учнівська молодь дізналась про правила оформлення біометричного паспорту та особливості дотримання міграційних правил за кордоном, можливість отримання доступу до послуг Національної безкоштовної лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів. Учні отримали інформацію про проблеми торгівлі людьми та її протидію та особливості подорожей в рамках безвізового режиму.

Сєргєєва О.А.,
соціальний педагог
ДНЗ «Запорізьке ВПУ»