Майстром не можна народитися, майстерності треба вчитися

Під таким девізом пройшов Тиждень професійної майстерності слюсарів в ДНЗ «Вільнянський професійний ліцей» серед учнів I-III курсів, які опановують професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» та «Слюсар з ремонту автомобілів». Тиждень був насичений різноманітними заходами, в яких щоденно учні проявляли свої уміння і навички здобуті під час навчання та практичної реалізації цих знань.

Відкриття Тижня розпочалося з урочистої лінійки, на якій директор навчального закладу О.В.Супруненко повідомив про важливість даної професії та необхідність здобуття майстерності учнями, щоб бути конкурентоспроможними на ринку праці. Учні взяли активну участь у виставці стіннівок, присвячених професії «Слюсар» та рефератів на тему «Новітні технології в галузі». Викладачі ліцею, Панченко В.Ф. та Хмара А.В., провели відкриті уроки із предметів спецдисциплін, на яких були використані сучасні інформаційно-комунікативні технології. Майстром виробничого навчання Покайлом В.М. було проведено відкрите заняття виробничого характеру, на якому використовувалися кооперативні та індивідуальні методи навчання. Викладачем спецдисциплін Похнатюком Р.Ю. було запропоновано перегляд відеофільму «Цікавинки сучасної техніки».

Із великим задоволенням учні I-III курсів взяли активну участь у інтерактивній грі професійного спрямування – квесту «Кращий слюсар». Під час гри учні демонстрували теоретичні і практичні знання та навички роботи.

Завершився Тиждень проведенням традиційного конкурсу професійної майстерності серед учнів. Найкращі змагалися в теоретичному та практичному турі, в якому потрібно було довести та продемонструвати свою майстерність. За результатами конкурсу серед учнів за професією «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» посів почесне I місце – Березняк Денис, II місце – Беседін Микола та III місце – Майборода Сергій. Серед учнів за професією «Слюсар з ремонту автомобілів» здобув почесне I місце – Козуб Данило, II місце – Павлов Дмитро та III місце – Іваницький Олександр.

Найактивніші учні, за підсумками Тижня, отримали подяки, а саме: Шимановський Максим, Хмара Владислав, Корольчук Олександр, Дасевич Олександр, Ярковий Олександр, Тімко Юрій, Іваницький Олександр, Майборода Сергій, Беседін Микола.

Так тримати!

Мороз О.В.
методист
ДНЗ «Вільнянський професійний ліцей»