Корпоративне ІТ-навчання

Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області у січні 2023 року розпочав проведення корпоративного ІТ-навчання педагогічних працівників на базі закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізькій області.

09 січня 2023 року для педагогічних працівників ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу», які прагнуть застосовувати інформаційні технології в освітньому середовищі, було проведено навчання за темами «Створення та використання інтерактивних презентацій» та «Створення персонального сайту-портфоліо».

Методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Наталя Осіна створила Google Classroom з кожної теми та наповнила матеріалами; для забезпечення ефективного навчання до кожної теми розробила інструкції з інфографікою, відеоінструкції, тести, практичні завдання. З метою опанування теми всі учасники ІТ-навчання приєдналися до освітнього середовища. Під час навчання кожен педагог, крім отримання цінної інформації, ознайомився з характерними ознаками сайту-портфоліо педагогічного працівника закладу освіти, з можливостями різних сервісів для створення інтерактивних презентацій, із загальними правилами, етапами створення презентації, вимогами до її оформлення, сформував вміння, навички роботи з інструментами Google, створив портфоліо на ресурсі Google Сайт, одержав корисні посилання на майстер-класи по роботі з цифровими сервісами для створення інтерактивних презентацій, а також отримав міцний мотивуючий поштовх до самостійного пізнання сучасних різноманітних ІТ-технологій, їх активного впровадження в освітній процес.

Тьютор Наталя Осіна допомагала кожному педагогу, відповідала на численні запитання та надала завдання. Педагогічні працівники, які успішно виконають усі завдання отримають сертифікат.

З програмою навчального курсу «Корпоративне ІТ-навчання», умовами навчання можна ознайомитись на сайті “Дистанційне навчання НМЦ ПТО у Запорізькій області” (розділ “Корпоративне ІТ-навчання”) https://sites.google.com/view/nmc-pto-zp-do