Конкурс-огляд художньої самодіяльності в ДНЗ « Запорізьке вище професійне училище сфери послуг»

Навчання в ДНЗ « Запорізьке вище професійне училище сфери послуг» – це окрема сторінка життя учнів. У цей час вони дорослішають, приймають перші самостійні рішення, опановують професійну ниву. Але одночасно й удосконалюють творчі здібності. Для виявлення та демонстрації останніх в училищі щорічно проходить конкурс-огляд художньої самодіяльності. Цього року він відбувся з 05 грудня по 08 грудня 2016 року.

Кожна навчальна група підготувала виступ (від трьох до п’яти номерів), під час якого учні показали своїКонкурс-огляд художньої самодіяльності в ДНЗ « Запорізьке вище професійне училище сфери послуг» таланти: спів, танці, акторські здібності тощо. Дехто мав відповідну підготовку, а хтось вперше випробував свої сили.

Підготовка до виступу навчає учнів працювати в команді, розкриває кожного як особистість

Керує цим «творчим процесом» художній керівник Осипова Тетяна Махмудівна, яка знаходить в кожному іскорку таланту і допомагає розгорітися справжнім творчим вогнищем.

Такі конкурси допомагають, по-перше, формуванню групи як єдиного колективу. Усі моменти складаються в єдину хвилюючу пригоду, яку учні будуть пам’ятати і через роки після закінчення училища, бо на сцені відчували незабутні хвилювання.

Переможці конкурсу отримали насолоду справжньої перемоги, бо стали «найталоновитішими, найгарнішими і взагалі – найкращими.»

Мелешкова Є.Г.,
викладач
ДНЗ « Запорізьке ВПУ сфери послуг»