ІТ-навчання в ДНЗ «Пологівський ПЛ»

Щоб стати людиною XXI століття, сучасному керівнику, викладачу та майстру виробничого навчання необхідно не просто оволодіти базовими комп’ютерними навичками, а й навчитися відбирати й аналізувати інформацію, синтезувати нові знання, вибудовувати систему ефективної комунікації, співпрацювати з людьми різних культур, а також вміти узагальнювати та демонструвати свої знання за допомогою сайтів.

Саме тому 11 січня 2020 року  з викладачами та майстрами виробничого навчання ДНЗ «Пологівський ПЛ» в кабінеті інформатики корпоративне ІТ-навчання провела методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Осіна Наталя.

На занятті 24 слухачі (викладачі, майстри виробничого навчання та інші працівники закладу освіти) детально розглянули тему «Створення персонального сайту».

Програма навчання булла насиченою, змістовною. Наталя Анатоліївна в доступній формі викладала матеріал, використовувала індивідуальний підхід до кожного слухача, давала відповіді на численні запитання. По закінченню навчання, для отримання сертифікатів, запропонувала вже дома удосконалити та наповнити власними матеріалами вже створені сайти. Усі учасники залишились задоволені та планують і надалі використовувати свої власні сайти у навчанні та вихованні учнів ліцею.

 Колектив ДНЗ «Пологівський ПЛ» висловлює щиру подяку директорові НМЦ ПТО у Запорізькій області Паржницькому О.В., за надану можливість підвищити рівень ІКТ-компетентності всіх бажаючих працівників ліцею та методисту Осіній Н.А. за велику працю та натхнення!

Олена Сердюк,
викладач інформатики
ДНЗ «Пологівський ПЛ»