«Інноваційна домінанта освіти – творчість педагога»

У ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» в січні кожного року стало традицією проводити методичні тижні, що передбачають пропаганду перспективного педагогічного досвіду, обмін досвідом роботи з упровадження нових педагогічних знахідок. У цей період педагогічні працівники навчального закладу ознайомлюються з кращими зразками педагогічного досвіду, нестандартними формами проведення занять та іншими формами навчально-виробничої та виховної роботи, які виходять за межі традицій та загальних стереотипів. Викладачі та майстри виробничого навчання презентують свої методичні портфоліо та виступають з творчими звітами про методичну діяльність у міжатестаційний період.

В рамках Тижня проведено конкурс методичних комісій під гаслом «Методична комісія – джерело новацій та творчого розвитку педагога». Провідною метою Конкурсу є створення зразків успішної та продуктивної діяльності педагогічного колективу навчального закладу та висвітлення результатів на сайті училища, фахових журналах.

Для оцінювання матеріалів училищного Конкурсу на кращу методичну комісію розроблено критерії оцінювання: актуальність вибору проблеми, візитна картка методичної комісії, естетичність та змістовне наповнення, форма узагальнення матеріалів, презентація роботи в Інтернет-мережі, публікації, результативність роботи членів методичної комісії. У закладі стало доброю традицією оформлювати методичні бюлетені «Від атестації до атестації», в яких педагоги презентують найкращі свої методичні знахідки.

Масалова Т.С.,
методист
ДНЗ «Запорізьке ВПУ «Моторобудівник»