ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Кондитер»

13 квітня 2017 року на базі Державного навчального закладу «Запорізький професійний будівельний ліцей» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів області з професії «Кондитер».

Організатори: Департамент освіти і науки Запорізької облдержадміністрації; Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

Метою конкурсу було закріплення та удосконалення професійних знань, умінь та навичок, популяризація фахових здобутків, вивчення досвіду кращих фахівців з професії «Кондитер» в системі професійно-технічної освіти.

У конкурсі брали участь 5 представників-переможців І етапу конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кондитер»: Державного навчального закладу «Запорізький професійний будівельний ліцей», Бердянського економіко-гуманітарного коледжу, Державного навчального закладу «Бердянський центр професійно-технічної освіти», Державного навчального закладу «Пологівський професійний ліцей», Державного навчального закладу «Багатопрофільний центр професійно-технічної освіти».

Програма конкурсу передбачала виконання теоретичного і практичного турів. Теоретичний тур складався з виконання тестових завдань на ПК і полягав у перевірці теоретичних знань з професії «Кондитер».

Практичний тур проводився в навчальній майстерні. Він відповідав вимогам рівня кваліфікації «Кондитер 3 розряду» та передбачав виконання бісквітно-кремового торту за темою, обраною учасником.

Переможцями конкурсу стали:

1 місце – Галатова Альона, учениця Бердянського економіко-гуманітарного коледжу;
2 місце – Іваєва Альона, учениця ДНЗ «Бердянський центр професійно-технічної освіти»;
3 місце – Храпач Анна, учениця ДНЗ «Багатопрофільний центр професійно-технічної освіти».

Учасники конкурсу нагороджені дипломами, грамотами та цінними призами, а переможниця братиме участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Кондитер», який відбудеться у травні 2017 року у м. Рівне.