Екскурсія до Київського національного університету культури і мистецтв

З метою проведення профорієнтаційної роботи, учні ДНЗ «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту» були запрошені на екскурсію до Київського національного університету культури і мистецтв.

21 квітня 2018 року учні та педагоги ліцею вирушили у подорож до столиці України – міста Києва.

Переступивши поріг навчального закладу, ми потрапили у динамічний вир навчання та дозвілля мистецького вишу. Екскурсію учням проводили студенти 3 курсу, які розповіли про факультети закладу та продемонстрували матеріально-технічну базу. Зокрема під час екскурсії абітурієнти відвідали: лабораторії інституту готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, лабораторії інституту журналістики і міжнародних відносин, лабораторію кафедри міжнародних відносин, лабораторію інституту мистецтв, лабораторії інституту дизайну та реклами, лабораторії інституту кіно і телебачення.

Факультет культурології презентував наукову бібліотеку КНУКіМ. Кожен факультет намагався показати всі свої плюси, заохотити абітурієнтів навчатися саме у них. Наприклад, факультет кіно і телебачення дав змогу побувати у справжній телевізійній студії, де усі охочі мали змогу відчути себе справжніми зірками. Дуже вразили самі кабінети, їх дизайн.

Також відбулась зустріч з Михайлом Поплавським, який дуже тепло зустрів нас. Він розповів свою історію життя, як він прийшов до успіху, який має зараз. Дізнались, що Михайло Поплавський також закінчив залізничне училище, там отримав спеціальність «машиніст локомотива». Нам дуже сподобалось спілкування з ним, яке пройшло з легкістю та зацікавленістю. Його відкритість і позитив одразу підкорили молодь і налаштували на відверте спілкування. Учні отримали чимало відповідей на поставлені запитання щодо навчального процесу і професійних можливостей.

Масштабний та змістовний День відкритих дверей КНУКІМ завершився смачним обідом. Учні фотографувалися та ділилися один з одним своїми враженнями.

Далі екскурсія Києвом продовжилась з огляду найстаровинніших пам’яток, Києво-Печерської Лаври. Багато білокамінних церков із золотими куполами розташувалося серед купи дерев на лівому березі Дніпра. Здається, це місце пронизане давниною. Києво-Печерська Лавра заворожила нас своїм масштабом, вишуканістю. Атмосфера у цьому місці надзвичайна. Тут відволікаєшся від буденних проблем та знаходиш гармонію.

А ще Київ немислимий без Хрещатика та Майдану Незалежності – головної вулиці та площі міста. Тому наступним пунктом призначення була найвідоміша в Україні вулиця – Хрещатик. Ми насолодилися можливістю неспішно прогулятися Хрещатиком, відчути атмосферу міста.

Проходячи Алеєю Героїв Небесної Сотні, ми віддали шану загиблим  у 2014 році.

Ця подорож залишила приємний слід у наших серцях, подарувала такі яскраві враження та позитивні емоції, які не зітруться із пам’яті протягом усього життя.

Усі були вдячні організаторам за проведення цікавої та захоплюючої екскурсії.

Кузнецова О.В.,
бібліотекар
ДНЗ «Запорізький ПЛЗТ»