День відкритих дверей

Кожного року у квітні ДНЗ «Приморський професійний аграрний ліцей» гостинно відкриває свої двері для майбутніх учнів, їх батьків та всіх бажаючих. Не став винятком і 2016-2017 навчальний рік.

21 квітня 2017 року в ліцеї відбулося свято «День відкритих дверей». Гамірно і людно було цього дня у навчальному закладі. До нас завітали випускники 9 класів з шкіл м. Приморськ та Приморського району.

День відкритих дверей дав можливість учням поринути у дружню та інформативну атмосферу навчання в ліцеї та майбутньої професії.

Програма була дуже насиченою. Спочатку гостей вітав директор ліцею Драгулов Володимир Володимирович. Мелодійне відкриття заходу забезпечили ведучі агітбригади Макаренко Дарія, Колесніков Валентин, Бєльчєва Яна.

Викладачі ліцею провели екскурсію навчальним закладом, де познайомили гостей з кабінетами, лабораторіями, спортивною залою, їдальнею, виставкою декоративно-ужиткового мистецтва, пригостили кондитерськими виробами, провели до навчальних майстерень, показали сільськогосподарську техніку ліцею. Родзинкою заходу для учнів було запропоновано майстер-клас на ліцейному автодромі, де кожен бажаючий мав змогу, під керівництвом інструктора з водіння, проїхатись за кермом автомобіля.

День відкритих дверей у ліцеї завершився проведенням профорієнтаційних бесід з учнями, під час яких майбутні вступники отримали змістовну інформацію про навчальний процес та омріяні професії.

Хаджийська П.В.,
заступник директора з ВР
ДНЗ «Приморський ПАЛ»