День молоді

22 червня учні та педагогічний колектив ДНЗ «Запорізький правобережний ПЛ» відзначають веселе свято «День молоді».

Підготовка до свята тривала не один тиждень. Кожен член дружньої команди ліцею вносив свою пропозицію.

Рада учнівського самоврядування добре все обміркувала та склала програму заходу, яка точно сподобається нашій молоді. Почалися веселощі.

Діяв правовий квест «За нами майбутнє», де учні могли похизуватися знаннями основ Європейського права та закріпити все те, що дізналася за рік. До того ж, зараз це дуже актуально, адже молодь України має змогу вільно подорожувати Європою та знайомитися з її культурою.

А Ескейп-рум «Fire Quest», взагалі зачарував учнів. Розвязання складних логічних задач, виконання завдань квесту, пошук виходу з кімнати, і це все в темряві, здалися учням не легкими, але дуже цікавими.

Розважальна гра «Острів скарбів» дуже схоже на улюблену програму минулих років «Форд Буаяр». Учні користувалися спеціальними картами для пошуку скарбу». Потрібно було бути дуже швидкими та кмітливими, щоб поласувати солодкими скарбами, котрі чекали на них.

Весь час свята діяли турніри з комп’ютерної гри «Conter-Strike» та гри «Need for Speed». Черга до ігрового пульту не припинялась, адже учні мали змогу позмагатись між собою.

А в цей час для дівчаток весь час були відкриті майстер-класи: «Декупаж», «Берегиння мого дому», «Витинанка», адже як важливо бути жіночною та творчою, ці знання обов’язково стануть у нагоді. Майстер-клас «Мистецтво на обличчі» подарував модні малюнки на тілі, прототип тату, для того, щоб походивши цілий день, молодь визначилась потрібно їм справжнє тату чи ні.

Урочиста лінійка по завершенню конкурсів нагородила учнів грамотами та солодкими призами для кожної групи.

Наприкінці такого чудового дня, учнів та педагогічний колектив, чекав сюрприз! «Обливашки»! Учасники, буквально, розділилися на дві команди: «учні» та «викладачі». Обливати один одного водою здалося дуже весело, а головне приємно в таку спеку. Такий сюрприз був чудовим завершенням свята.

Безперечно, кожен учень запам’ятав цей день, адже все було тільки для них.

 Паукова В.С.,
соціальний педагог
ДНЗ «Запорізький правобережний ПЛ»