Благодійна акція «Допоможемо бійцям АТО»

На Донбасі продовжуються бойові дії. Тисячі добровольців, ризикуючи життям, пішли на захист кордонів України.

Учні та педагогічний колектив ДНЗ «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту» беруть активну участь у підтримці запорізьких воїнів. 24 січня 2017 року перед від’їздом в зону АТО, до нас завітали воїни 43-го Запорізького батальйону. Ми передали дві буржуйки для обігріву та домашню консервацію.

«Ці «буржуйки» учні ліцею виготовили власноруч» , – розповів директор ліцею Василь Васильович Трипак. – «Нехай вони зігрівають вас в морози. Це – тепло сердець наших ліцеїстів». Печі виготовлялися нашими учнями під час виробничої практики, звичайно, під керівництвом досвідчених майстрів.

Подякувавши за цінні подарунки, представник батальйону повідомив, що вже сьогодні багаж буде доставлений до кінцевого пункту призначення.

«Ми відстоюємо нашу країну. В умовах грядущих холодів такі печі і харчі знадобляться нам, як ніколи. Ми дуже вдячні за допомогу, приємно те, що про нас не забувають», – зазначив військовослужбовець.

У цей день вони приступили до виконання бойового завдання. Дивлячись услід від’їжджаючій машині, ми розуміли, що нас захищають справжні герої, які ризикують своїм здоров’ям і життям заради щасливого майбутнього незалежного українського народу. То ж, будьмо гідними славних запорізьких патріотів!

Кузнецова О.В.,
бібліотекар;
волонтери,
ДНЗ «Запорізький ПЛЗТ»