Арт-простір «Я і моя професія в мегаполісі майбутнього»

25 травня 2023 року у рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації проведено профорієнтаційний захід «Арт-простір «Я і моя професія в мегаполісі майбутнього».

Методисти Оксана Матяшева, Юлія Немчин, Євген Петренко зустрілись з учнями Запорізької школи-інтернату № 1 та КЗ «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2» Запорізької обласної ради з метою надання можливості дітям з особливими освітніми потребами ознайомитися з актуальними професіями на ринку праці, формулою їх вибору, інформацією про заклади професійної (професійно-технічної) освіти, що надають інклюзивну освіту.

Для того, щоб допомогти визначитися із вподобаннями до тієї чи іншої майбутньої професії, учням було запропоновано пройти вебквести та виконати інтерактивні вправи та завдання.

Наприкінці заходу учні із захопленням поринули у процес виготовлення мозаїки з паперу та журналів.

Дружня атмосфера спілкування та позитивні емоції допомагають дітям з особливими освітніми потребами відкривати двері у світ професійного успіху.

Дякуємо ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю» за можливість проведення заходу та гостям, які доєдналися до нього!