Корпоративне ІТ-навчання педагогічних працівників

When:
02.01.2023 @ 08:00 – 31.01.2023 @ 17:00
2023-01-02T08:00:00+01:00
2023-01-31T17:00:00+01:00

Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області у січні 2023 року пропонує корпоративне ІТ-навчання педагогічних працівників на базі закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізькій області.

Форма реалізації освітньої програми – очно-дистанційна.

Заклад освіти обирає тему (або декілька тем), за якими бажає пройти навчання; надсилає лист із зазначенням обраної теми, дати та кількістю учасників корпоративного ІТ-навчання. На базі закладу освіти організується одноденний очний практикум із залученням методиста НМЦ ПТО у Запорізькій області.

Далі навчання відбувається в середовищі Google Classroom дистанційно. Для забезпечення ефективного навчання до кожної теми розроблені інструкції з інфографікою, відеоінструкції, тести, практичні завдання. З кожної теми додаються довідкові матеріали. Кожен педагогічний працівник індивідуально виконує практичне завдання з використанням наданого інструментарію. У разі потреби тьютор надає консультації дистанційно.

Тривалість навчання

Учасник корпоративного ІТ-навчання опрацьовує матеріали з кожної обраної теми у два етапи:

  • Під час проведення очного практикуму з допомогою тренера.
  • Індивідуально працює з матеріалами в середовищі Google Classroom.

З програмою навчального курсу «Корпоративне ІТ-навчання», умовами навчання можна ознайомитись на сайті “Дистанційне навчання НМЦ ПТО у Запорізькій області” (розділ “Корпоративне ІТ-навчання”) https://sites.google.com/view/nmc-pto-zp-do