Вебінар «Компетентнісний підхід до підготовки майбутніх кваліфікованих робітників професій художнього напряму»

26 березня 2019 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся вебінар за темою «Компетентнісний підхід до підготовки майбутніх кваліфікованих робітників професій художнього напряму».

Граур І.В., заступник директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище», на початку свого виступу звернула увагу учасників, що нові вимоги до формування ключових та предметних компетентностей, швидкий розвиток прогресивних технологій навчання, нові досягнення викладача й майстра виробничого навчання вимагають високої професійної майстерності при проведенні уроків. Тому сьогодні необхідний широкомасштабний перегляд підходів до навчання при викладанні здобувачам освіти за професіями художнього напрямку.

Ірина Вячеславівна у ході вебінару розповіла учасникам, що складовою є емоційне налаштування учнів до уроку через використання нетрадиційних методів навчання. Педагогічні працівники закладу освіти під час проведення занять застосовують метод проектів як один із шляхів формування комунікативної компетентності учня. Запросила взяти участь бажаючих 04 квітня 2019 року у відкритому живописному конкурсі «Золотий олівець».

Учасники вебінару висловили подяку доповідачу за творчий, цікавий та корисний виступ.