Семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області

28 березня 2019 року на базі Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області пройшов семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області на тему «Організація соціально-правового захисту учнівської молоді, забезпечення соціальної підтримки та на надання здобувачам освіти якісної професійної освіти та навчання у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області».

Відкрила семінар-практикум заступник директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Петерик Світлана Миколаївна, привітала присутніх та побажала плідної роботи.

На початку семінару-практикуму загальний координатор у Запорізькій області Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Левченко Оксана ознайомила присутніх із початком 14 благодійної акції та запропонувала долучитися до неї.

Питання реалізації міжнародного проекту «Підвищення обізнаності дітей та молоді Запорізької області щодо безпечної міграції та працевлаштування» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у Запорізькій області» висвітлила заступник голови правління громадської правозахисної організації «Егіда Запоріжжя» Заїкіна Наталія Валентинівна, керівник проекту та нагородила грамотами волонтерів проекту.

Про забезпечення соціальної підтримки та доступу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до якісної професійної освіти та навчання у закладах освіти доповіла Руденко Юлія Володимирівна, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації.

Про організацію та забезпечення соціальної підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Запорізькій області доповіли Заєзжай Тетяна Станіславівна, заступник начальника служби, начальник відділу опіки, піклування та усиновлення Служби у справах дітей Запорізької облдержадміністрації та Романіченко Наталія Миколаївна, головний спеціаліст відділу профілактичної роботи та оздоровлення Служби у справах дітей Запорізької облдержадміністрації.

Побельона Інна Василівна, заступник начальника Служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради ознайомила присутніх із законодавством України щодо запобігання та протидії домашньому насильству, булінгу і забезпеченню законних прав, інтересів та соціального захисту учнів закладів освіти, що проживають у прийомних сім’ях.

Підвела підсумки семінару-практикуму заступників директорів з виховної роботи методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Грищенко Наталія Петрівна.