Участь ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу» у IV Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «Прорив легкої промисловості України»

22-23 березня 2019 року у Хмельницькому відбувся фінал IV Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Прорив легкої промисловості України». Учні 38 закладів професійної (професійно-технічної) освіти різних міст України презентували членам журі 46 колекцій одягу. Конкурс присвячений темі безпеки дорожнього руху серед молоді.

Організатори конкурсу: «Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України» разом з Асоціацією швейних училищ України.

Про ідею конкурсу розповіла радник Міністра освіти і науки України, голова Національного партнерства в легкій промисловості України Голда Виноградська. «Нам хотілось знайти ідеологію, де б перетинався бізнес, освіта і розвиток. Щоб розвиток країни піднімався знизу на верх. Цей проект дозволив поєднати нам і виробників, і постачальників, і навчальні заклади, і дизайнерів. Тому, що кожна колекція, яку створюють наші конкурсанти, має шанс потім впроваджуватися у масове виробництво», – зазначила вона.

Головним елементом одягу всіх колекцій стала світловідбиваюча стрічка. Дизайнери змогли вдало використати світловідбиваючі елементи у різних стилях одягу. Національне вбрання, шкільна форма, повсякденний одяг та спортивний одяг – усе це та більше демонстрували на подіумі.

Державний навчальний заклад «Запорізький професійний ліцей сервісу» представляв колекцію «Перехрестя» у номінації сучасний молодіжний одяг.

Колекцію виготовлено з сучасних матеріалів яскраво модних кольорів та з застосуванням світловідбиваючих елементів, що надало змогу створити одяг та показати основну мету конкурсу «Безпека як тренд».

ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу» отримав Диплом лауреата Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності.

Працівники ліцею стали учасниками семінару на тему «Інновації у навчальному процесі для ПТНЗ швейного профілю».

Участь у таких заходах дає змогу підвищити свій професійний рівень, отримати позитивні враження та ідеї, які надихають на створення нових колекцій.

Храпач Т.В.,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Запорізький ПЛС»