Соціально-психологічна декада «Формування правової культури учнів та відповідальність батьків»

У грудні 2016 року в ДНЗ «Запорізький центр ПТО водного транспорту» пройшла соціально-психологічна декада «Формування правової культури учнів та відповідальність батьків».

Мета декади — виховувати почуття відповідальності за свої вчинки, формувати зацікавленість учнів у вивченні Конвенції ООН про права дитини, виховувати свідому громадянську позиції.

Педагогічними працівниками центру було проведено ряд заходів:

  • Лекторій з учнями І курсу на тему: «Права та обов’язки учня «ДНЗ ЗЦПТОВТ».
  •  Годину спілкування на тему: «За різні правопорушення – відповідна відповідальність» з учнями, що стоять на внутрішньому обліку.
  • Корекційно-відновлювальні заняття за програмою «Дорослішай на здоров’я» на теми: «Відповідальний вибір» та «Відповідальна поведінка» з учнями, що проживають в гуртожитку.
  • Виготовлення та розповсюдження пам’яток серед учнівського та педагогічного колективів щодо формування правової свідомості учнів.

Правове виховання – це складова частина виховного процесу в цілому. Але воно впливає не тільки на свідомість, але і на відповідальну сторону поведінки, формує переконаність у необхідності суворого додержання закону, прав і обов’язків.

Гончаренко Н.П.,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Запорізький ЦПТОВТ»