Тиждень з професії “Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електромеханіка)”

З 19.12.2016р. по 23.12.2016р. в ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» проводився Тиждень «Слюсарів КВП та А (електромеханіка)».

Почався Тиждень в понеділок 19.12.2016 з відкритої класної години «Від минулого до сучасності. З історії виникнення засобів вимірювань» .

У вівторок 20.12.2016р. викладач спецдисциплін Осикова О.П. презентувала технічну вікторину «Світ металів», з якої учні пізнали багато нового та цікавого. Наприклад, що самий дорогоцінний метал на планеті – це не золото і платина, (вони займають відповідне п’яте та четверте місце за вартістю), а каліфорній, 1грам якого вартує 10 млн. доларів. Також учні відповідали на питання: який метал найбільш електропровідний, який метал найважчий, найлегший та ін. А також подивилися цікавий відеоматеріал про метали та їх сплави.

У середу 21.12.2016р. учні зробили виставку світлин «Наші здобутки та досягнення. Від І до ІІІ курсу», де розмістили свої найцікавіші фотографії з участі в різноманітних конкурсах, спортивних змаганнях, як працюють на практиці, відпочивають, здійснюють туристичні походи по найкращим місцям нашої області, наприклад: перлина Мелітопольського району – алтагирське лісництво.

Четвер 22.12.2016р відзначився інтелектуальною вікториною «Моя майбутня професія Слюсар КВП та А», яку підготувала та провела майстер виробничого навчання Єременко О.М.. Учні змагалися командами, відповідали на питання, пов’язані з їх майбутньою професією, мандрували по «станціям знань» зі спецдисциплін, показували пантоміму підключення амперметра та вольтметра. У конкурсі «Мозаїка», з окремих слів складали попереджувальні плакати з охорони праці та ін.

Перемогу одержала команда «Червоних», капітаном, якої був Карлов Максим. До складу команди увійшли Мещеряков Ростислав, Смирнов Олег, Латишев Димитрій, Семенова Олена. Команду «Синіх» очолював капітан Герман Максим. Команди йшли за кількістю балів нарівні, але наприкінці команда «Червоних» вирвалася вперед усього на декілька балів.

У п’ятницю 23.12.2016.р завершальним етапом Тижня став «Конкурс з профмайстерності», де учні продемонстрували свою майстерність, змагаючись за звання «Кращий слюсар КВП та А» Учні виготовляли діючі світлодіодні стенди. Місця поділилися наступним чином:
І місце зайняв – Карлов Максим;
ІІ місце зайняв – Смирнов Олег;
ІІІ місце зайняв – Губін Микола.

На думку учасників конкурсу, такі змагання та тижні допомагають професійному зростанню та зміцненню інтересу до обраної професії.

Єременко О.М.
майстер виробничого навчання
з професії «Слюсар КВП та А»