Новорічні подарунки для бійців

Нам так не вистачає в рідних домівках та родинах наших дорогих, коханих чоловіків, любих братів та синів, тих, хто сьогодні боронить рідну Україну. За святковим столом у новорічну ніч тисячі українців піднімуть свої келихи за них – наших героїв, за мирну та єдину Україну. Наша любов гріє серця бійців холодною зимою, а наша спільна надія в перемогу надає нам оптимізму. Учні та педагогічний колектив Державного навчального закладу «Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти» взяли участь у Обласних благодійних патріотичних акціях: «Прапор для бійця з 18.11.-02.12.2016 р. та «Подарунок для героя» з 10.12.-27.12.2016 р.

На передову, через волонтера Ворону Тетяну та голову міжрайонної спілки учасників АТО Кушнаренка Олега Анатолійовича, були передані Державні прапори України, вітальні листівки, новорічні малюнки та власноруч зроблені сувеніри. Засоби гігієни, продукти харчування, теплі шкарпетки, вітаміни – все це учні нашого навчального закладу з любов’ю склали у новорічну посилку. А який же Новий рік без головного атрибуту – запашних мандаринів та солодких яблук?

Учні та педагогічний колектив ДНЗ «Мелітопольський БЦПТО» щиро вітають усіх захисників України з Новим Роком та Різдвом Христовим! Будьте здорові і нехай цей Новий Рік буде останнім, коли Ви не з нами. Слава Україні!

Квітко О.С.,
голова ради учнівського самоврядування
ДНЗ «Мелітопольський БЦПТО»