Педагогічний колоквіум

Світ, в якому ми живемо, швидко змінюється, стає дедалі складнішим та динамічнішим. Сучасна людина постійно стикається з різноманітними проблемами, тому їй потрібно безперервно оновлювати свої знання, уміти передбачити шляхи розвитку подій, змінювати свої дії відповідно до обставин, відкидати ті, які не витримали перевірки часом і досвідом.

9 січня 2018 року в ДНЗ «Запорізький центр ПТО водного транспорту» відбувся педагогічний колоквіум «Підвищення рівня професійної майстерності педагога як запорука якості освіти та формування компетентностей учнів», де виступили викладачі та майстри виробничого навчання з актуальних питань сучасної педагогіки. Присутні прийшли до висновку, що в умовах модернізації української освіти одним із напрямів оптимізації навчального процесу є його спрямування на демократизацію взаємовідносин викладача й учнів, що відображається в нових підходах до навчання, створенні сприятливої атмосфери співробітництва.

Як результат в навчальному закладі формується високий рівень внутрішньої мотивації учнів до навчання, сам процес навчання оптимізується, і як наслідок усього з’являється висока якість знань усіх учнів.

Семенова О.В.,
заступник директора з НР
ДНЗ «Запорізький ЦПТОВТ»