Здрастуй свято новорічне, свято радості та зими!

26 грудня 2017 року для учнів ДНЗ «Чубарівський центр ПТО» відбувся новорічний вечір, а 28 грудня пройшов новорічний ранок для дітей працівників центру і всіх бажаючих дітей, які завітали до нас на свято.

Свято проходило у вигляді казки, в яку потрапив головний герой. Його туди переніс чарівник, який зробив хлопця-розбишаку справжнім царем. Так, на безтурботного юнака звалилася купа проблем: і синів треба одружити, і зі Сніговою королевою розібратися, і Діда Мороза зі Снігуронькою розчаклувати. Вистава супроводжувалася піснями, танцями, конкурсами, а головне – гарним настроєм всіх глядачів.

Свято вдалося на славу, всі учні учасники показали свою майстерність та артистизм. Ротко Олександр був неперевершений в ролі Царя, ролі його синів виконували Онопрієнко Вадим, Рула Ігор та Паливода Андрій. Сніговою Королевою була Тимошенко Аліна. Наречених царевичів зіграли Бортнік Світлана, Сабалдашна Дар’я, Бернадська Валентина. Лісову нечесть зіграли Богданова Аліна, Арент Юрій та Пертія Дарина. А Карлсоном, який розтопив серце Снігової Королеви, був Новіков Олексій. Чарівника, який відправив Царя у казку зіграв Самойлов Олександр.

Крім того дісталися ролі й викладачам, так Царицю зіграла Павелко В.Ю., Снігуронькою була Зелєнцова Н.В., а Дідом Морозом – Іваненко О.О.

Родзинкою нашого свята були танці. Майже всі герої казки танцювали, а поставила їх всі учениця Богданова Аліна.

Особливі слова подяки хотілося б висловити учням, які готували декорації до свята, вони хоч і залишилися поза сценою, але їхній внесок був неоціненним. Це Папуш Наталя, Соломаха Анастасія, Кошуба Аміна, Генус Максим, Кунюк Олександр.

Сценарій та організацію свята взяли на себе майстер в/н Бабійчук Н.О. та викладач Островська В.С.

Дякуємо всім учасникам та організаторам за чудове свято.

Кугаєнко Р.В.,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Чубарівський центр ПТО»