Вебінар «Методика використання Інтернет-ресурсів на уроках фізичного виховання та фізичної культури»

23 квітня 2024 року  Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області проведений вебінар за темою «Методика використання Інтернет-ресурсів на уроках фізичного виховання та фізичної культури».

Сергій Петровський, ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти»,  на початку свого виступу закцентував увагу присутніх на тому, що наразі Інтернет – це частина щоденного життя кожної людини. В ньому відбувається і спілкування, і навчання, і розваги, і пошук інформації та ще велика кількість дій, що підвищує якість життя людини.

Спікер зауважив, що застосування інтернет-технологій в освітньому процесі дозволяє зробити його більш цікавим та допомагає здобувачам освіти фізично розвиватись в умовах дистанційного навчання. Протягом вебінару педагог продемонстрував на слайдах презентації та детально ознайомив колег з Інтернет-ресурсами, що використовує у своїй педагогічній діяльності. Серед них: освітні вебсайти, відео уроки, руханки-квести, інтерактивні ігри, а також різноманітні гаджети та онлайн-додатки.

Пане Сергій вважає, що використання Інтернет-ресурсів на уроках фізичного виховання й фізичної культури, має низку переваг: розвиває у здобувачів освіти самостійність, допомагає вести активний спосіб життя та опановувати різні форми фізичної активності, робить заняття цікавішими.