Другий день семінару «Нові підходи до розроблення професійних стандартів та стандартів професійної освіти, заснованих на компетенціях»

Другий день семінару «Нові підходи до розроблення професійних стандартів та стандартів професійної освіти, заснованих на компетенціях», в якому взяв участь директор НМЦ ПТО у Запорізькій області Олександр Паржницький, проходив у Федерації роботодавців України.

Зі вступною промовою щодо цілей та очікування від семінару звернувся Руслан Іллічов, керівник секретаріату Спільного представницького органу роботодавців на національному рівні.

Володимир Ковтунець, Перший заступник Міністра освіти і науки України, привітав учасників семінару та зазначив про необхідність нових підходів до розроблення професійних стандартів.

Тьєррі Деш`єтер, інженер промислового сектора індустріального центру промисловості AFPA, ознайомив з прикладами оцінювання у Франції та Німеччині щодо підходів, процедур, механізмів та інструментарій оцінювання результатів навчання.

Сергій Мельник, національний експерт ЄФО, звернув увагу на концептуальні підходи до незалежного оцінювання результатів навчання. Це призвело до продуктивного обговорення широкого діапазону напрямків наявного досвіду в Україні щодо функціонування незалежних центрів, інструментарію оцінювання.

Під час обговорення всі учасники заходу мали змогу одержати відповіді від фахівців. Семінар вийшов інформативним, що і було відзначено його учасниками після завершення заходу.