Вебінар за темою «Розвиток критичного мислення на уроках математики і фізики»

20 жовтня 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся вебінар за темою «Розвиток критичного мислення на уроках математики і фізики».

Зоя Цілуйко викладач математики  ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу» розповіла, що сучасних здобувачів освіти важко мотивувати до пізнавальної діяльності, учні інколи відчувають труднощі в сприйнятті навчального матеріалу. Важливо під час занять створити ситуації успіху, щоб дати змогу кожному розкритися повністю.

Пані Зоя продемонструвавши на слайдах презентації які методи використовує при проведенні уроків: «Пазл», «Ребус», «Кросворди», «Читання з маркуванням», «Ромашка Блума» та «Кубування». Вона їх використовує при фронтальному, колективному, парному та індивідуальному навчанні для активізації навчально-пізнавальної діяльності. За допомогою цих методів спонукає здобувачів аналізувати та краще запам’ятовувати отриману інформацію.

Спікер зробила підсумки, що критичне мислення необхідно застосовувати на уроках математики, тому що розвиваються розумові здібності; краще формується вміння аргументовано висловлюватись та здатність робити логічні висновки.

Учасники вебінару висловили подяку доповідачу за цікавий та корисний матеріал.

Презентація