Вебінар за темою «Формування математичних компетенцій за допомогою ІКТ»

21 жовтня 2020 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся вебінар за темою «Формування математичних компетенцій за допомогою ІКТ».

Альона Бондаренко, викладач математики  ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» ознайомила учасників зі зручними програмами, які вона використовує при поясненні нового матеріалу та закріпленні пройденого, такі як: «Gran», «DG», «MathCad», «Statistika», «Maple», «Stadia», «SolidWorks», «Matimatika» та ін. Спікер на слайдах більш детально ознайомила з кожною програмою,  звернувши увагу, що за допомогою  їх можна вирішувати різні завдання такі, як: створення конструкторської документації, промисловий дизайн, інженерний та графічний аналіз, механообробка та інше.

Також пані Альона запропонувала до перегляду невеликі відео екскурси до деяких із програм, які вона використовує  в освітньому процесі.

Спікер підвела підсумки, що сьогодні розроблено значну кількість програмних засобів, які дозволяють розв’язувати за допомогою комп’ютера досить широке коло математичних задач різних рівнів складності. І якщо у здобувача освіти є стимул і зацікавленість в предметі, то викладач у процесі викладання зможе донести та розв’язати від найлегших до найскладніших елементів свого предмету.

Учасники вебінару висловили подяку доповідачу за актуальний, цікавий та корисний виступ.

Презентація