Вебінар «Формування комунікативної компетенції на уроках англійської мови»

27 травня 2021 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся вебінар за темою «Формування комунікативної компетенції на уроках англійської мови».

Тетяна Біляєва, викладач англійської мови ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» на початку свого виступу нагадала колегам, що головною метою комунікативного підходу під час вивчення іноземної мови – є розвиток навичок та вміння використовувати мовні форми.

Пані Тетяна протягом вебінару, із власного досвіду, розповіла присутнім, як саме вона формує комунікативні компетенції на уроках англійської мови. Вона на слайдах презентації продемонструвала фото із таких заходів: міжпредметних інтегрованих уроків, брейн-рингів, уроків з «цікавинкою», уроків-літературних вітальнь, вікторин.

На завершення свого виступу спікер поділилась з колегами корисними Інтернет-ресурсами, розповівши про них детально: коли і як їх краще застосовувати. Побажала учасникам творчого натхнення та наснаги.

Презентація