Закінчення дистанційного курсу «Цифрові інструменти сучасного педагогічного працівника»

Початок ХХІ століття – це період стрімкого розвитку та становлення інформаційного суспільства, в основі якого лежить вибуховий розвиток інформаційних технологій. За таких умов радикально змінюється функціонування освітньої системи.

Пріоритетом розвитку освіти є впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, що забезпечують удосконалення навчально-виховного процесу, доступність та ефективність освіти, підготовку молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві. З розвитком інформаційних технологій зростає їх роль та використання  у сфері освіти.

Педагогічні працівники мають розуміти, як цифрові технології можуть підтримувати комунікацію, співпрацю, творчість та інноваційність, усвідомлювати їх функціональні особливості, обмеження, наслідки та ризики використання; загальні принципи, механізми та логіку, що лежать в основі створення цифрових сервісів, які постійно розвиваються, а також знати основи функціонування та використання різних цифрових пристроїв, комп’ютерних програм та мереж.

30 травня 2021 року Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області завершив проведення дистанційного курсу “Цифрові інструменти сучасного педагогічного працівника”, якій тривав три тижні. 360 педагогічних працівників України приєдналися до Google Classroom та розпочали навчання 11 травня 2021 року. Осіна Наталя, методист центру, тренер курсу, провела 8 прямих трансляцій з елементами тренінгу на каналі YouTube, під час яких продемонструвала 28 Інтернет-ресурсів для роботи педагога, надала відповіді на запитання.

Учасники дистанційного курсу здобули практичні навички щодо створення та використання інтерактивних дидактичних матеріалів, інтелект-карт, стрічок часу, електронних книг, електронних інтерактивних дошок, інтерактивних відео, інфографіки, пазлів, кросвордів та ребусів; створили власні електронні освітні матеріали.

Електронні версії сертифікату кількістю 30 академічних годин (1 кредит ЄКТС) отримали 260 освітян України.

Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області вітає всіх педагогічних працівників, які опанували теоретичну та практичну частини дистанційного курсу та отримали сертифікат. Дякуємо всіх за участь та запрошуємо на наступні дистанційні курси та майстер-класи.

Ознайомитись з відгуками, пропозиціями та роботами учасників можна на дошці Padlet

 

Зроблено в Padlet