Семінар-практикум заступників директорів з НВР професійно-технічних навчальних закладів області

24 травня 2017 року на базі ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» проведено семінар-практикум заступників директорів з НВР професійно-технічних навчальних закладів області на тему «Приведення навчально-плануючої документації до сучасних вимог законодавства».

На початку семінару виступив директор ДНЗ «Запорізьке МВПУ» Олійник О.М., який розповів про розвиток професійно-технічного навчального закладу в сучасних умовах модернізації освіти.

Паржницький О.В., директор НМЦ ПТО у Запорізькій області висвітлив питання модернізації змісту методичної роботи в реаліях сьогодення.

Шулепина Г.Ю., заступник директора з НВР ДНЗ «Запорізьке МВПУ» розповіла про розроблення проекту ДСПТО за професією «Токар» на основі компетентнісного підходу (дослідно-експериментальна робота).

Омельяненко Г.І., методист ДНЗ «Запорізьке ВПУ моди і стилю» виступила з доповіддю «Алгоритм формування професійних компетентностей та їх трансформації у предмети інтегрованого робочого навчального плану на прикладі професії «Кравець, закрійник, оформлювач вітрин, будівель та споруд».

Костюк А.В., методист НМЦ ПТО у Запорізькій області провів практикум щодо розробки навчальних планів на модульно-компетентнісній основі та приведення робочих навчальних планів до сучасних вимог законодавства.