Обласний онлайн-семінар викладачів фізичної культури та керівників фізичного виховання

10 грудня 2020 року на платформі Zoom пройшов обласний семінар викладачів фізичної культури та керівників фізичного виховання за темою «Формування здоров’язберігаючих компетентностей у позаурочній діяльності здобувачів освіти як запорука успішної соціалізації особистості», в якому взяли участь 42 викладача Запоріжжя та області. На початку семінару виступила методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Лілія Четверякова, яка розкрила зміст і структуру здоров’язберігаючих компетентностей та зупинилась на життєвих навичках, що сприяють фізичному, соціальному, духовному та психічному здоров’ю. Наше головне завдання привернути увагу учнівської молоді до власного здоров’я, розвивати уміння і навички здорового способу життя.

В ході семінару представлено педагогічний досвід керівника фізичного виховання ДНЗ «Запорізьке ВПУ «Моторобудівник»
Озмітеля Олександра Олександровича на тему «Формування здорової фізично розвинутої соціально адаптованої особистості під час викладання предмета «Фізична культура». Викладачі подякували спікеру за змістовну презентацію, якісні відеофрагменти уроків та позаурочних заходів.

Власним досвідом на тему «Педагогічні умови активації здоров’язберігаючих технологій на уроках фізичної культури в контексті дистанційного навчання» поділився викладач ДНЗ «Запорізьке ВПУ «Моторобудівник» Євгеній Олегович Гринько.

Зацікавленість учасників семінару викликала доповідь Наталії Миколаївни Пашкульської на тему «Використання проєктних технологій в умовах дистанційної та змішаної форми освіти». Викладач відзначила, що  проектна діяльність при дистанційному навчанні здатна змінити відношення учнів до освітнього процесу. В умовах змішаного навчання підготовлені таки проекти: «Баскетбол історія виникнення та розвитку гри» , «Волейбол, стрічка часу» .

З інформацією щодо проведення обласних масових заходів у 2021 році виступила методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Лілія ІванівнаЧетверякова.

Бажаємо всім викладачам фізичної культури нових творчих успіхів!