Міжнародний фотоконкурс “Ми – Люди Землі”

Ще під час весняного карантину, Міжнародним культурним центром “Сяйво” серед учнів старших класів закладів загальної середньої, позашкільної і професійної (професійно-технічної) освіти та студентів вищих навчальних закладів, було проведено Міжнародний фотоконкурс “Ми – Люди Землі”, в якому під науковим керівництвом викладачки ДНЗ «Пологівський професійний ліцей» Оксани Карлиханової, взяв участь майбутній випускник закладу, учень групи № 2 Артем Назаренко.

Метою фотоконкурсу було сприяння самореалізації творчого потенціалу дітей, юнацтва та молоді, розвитку громадської екосвідомості, збереження всесвіту та навколишнього середовища, екологічної відповідальності людства.

Про юного поета вже не раз чула Пологівщина. Хлопець активно пише вірші та цікавиться екологією та станом навколишнього середовища. Артем зробив фото місцевих птахів та написав тематичний вірш, як доповнення власного проєкту, а нещодавно стало відомо, що учень ліцею став номінантом на друге місце у конкурсі міжнародного масштабу.

Юнака презентували грамотою та стереонавушниками.

Наразі Артем вже закінчив заклад та планує стати військовим кінологом.

Щиро вітаємо нашого переможця та його наставника! Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості у подальших конкурсних випробуваннях!

Кілімов А.В.,
заступник директора з НВР
ДНЗ “Пологівський ПЛ”