Обласний семінар-практикум викладачів української мови та літератури

2 лютого 2017 року на базі ДНЗ «Мелітопольський професійний аграрний ліцей» відбувся семінар-практикум викладачів української мови та літератури ПТНЗ Запорізької області з теми «Діяльнісний підхід до формування соціально-комунікативних компетентностей учнів при викладанні української мови та літератури».

На початку семінару-практикуму перед викладачами виступив директор ліцею Миц В.Ф., який ознайомив присутніх з перспективами розвитку навчального закладу в сучасних соціально-економічних умовах.

Наступною сторінкою семінару став майстер-клас на тему: «Засоби формування соціально-комунікативних компетентностей учнів», який провів заступник директора з навчально-виробничої роботи Яценко О.В.

Викладач української мови та літератури Кірей Ю.В. презентувала власний методичний посібник «Літературні диктанти як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів».

Учасники семінару із задоволенням брали участь у проведенні літературно-психологічного тренінгу «Ми – активні, комунікативні…». В.о. заступника директора з навчально-виховної роботи, практичний психолог ліцею Дядькова Л.Г. розробила оригінальні завдання для викладачів української мови та літератури.

Заключним акордом семінару-практикуму став позакласний захід «У лініях життя моєї Батьківщини», який провела викладач української мови та літератури Кірей Ю.В. Діти в українських народних костюмах, милозвучне українське слово, чудові пісні створювали піднесену атмосферу, торкалися найпотаємніших куточків душі і серця кожного з присутніх. Позакласний захід проведено на високому методичному рівні.

Підсумовуючи роботу семінару, методист НМЦ ПТО у Запорізькій обасті Четверякова Л.І. разом із присутніми викладачами ПТНЗ області висловила подяку керівництву ліцею за організацію методичних заходів.

Усі учасники семінару обмінялися думками та враженнями, висловили захоплення від побаченого, побажали педагогічному колективу ліцею натхнення, здоров’я і невичерпної творчої думки.