Завершення майстер-класу “Цифрові інструменти для створення інтерактивних відео”

Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області 02 листопада 2023 року завершив проведення майстер-класу “Цифрові інструменти для створення інтерактивних відео”, якій розпочався 18 вересня 2023 року.

На майстер-клас зареєструвалися 259 педагогічних працівників України, з них 207 педагогів приєдналися до Google Classroom, де відбувалося навчання. Учасники майстер-класу мали змогу опанувати три Інтернет-ресурси для створення інтерактивних відео (Н5Р, PlayPosit, Edpuzzle). Для забезпечення ефективного навчання  тьютор майстер-класу Наталя Осіна розробила відеоінструкції, тести, практичні завдання, підготувала теоретичні та додаткові матеріали з теми. Ефективний зворотній зв’язок із учасниками майстер-класу був  налаштований через системи сповіщень, здачі робіт, отримання приватних консультацій в середовищі Google Classroom. Результатом ефективного навчання за програмою стало створення власних інтерактивних відео.

Електронні версії сертифікату обсягом 10 академічних годин (0,3 кредиту ЄКТС) отримали 126 педагогів України. Сертифікат має всю інформацію згідно з вимогами чинного законодавства, зокрема Постанові КМУ від 21 серпня 2019 р. № 800.

Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області вітає всіх педагогічних працівників, які опанували теоретичну та практичну частини майстер-класу та отримали сертифікат. Дякуємо всіх за участь та запрошуємо на наступні дистанційні курси та майстер-класи.

Ознайомитись з відгуками учасників майстер-класу можна за покликанням https://wakelet.com/wake/2TPG56lTPk2Tc_ffQOB-D