Засідання робочих груп щодо розроблення проєктів СП(ПТ)О з професій «Машиніст електровоза», «Стюард» (послуги в дорозі), «Складач поїздів»

29 червня 2021 року  під керівництвом директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області  Олександра Паржницького  відбулося підсумкове  засідання робочих груп щодо розроблення проєктів стандартів професійної (професійно-технічної) освіти з професій  «Машиніст електровоза», «Складач поїздів»  та  «Стюард» (послуги в дорозі).

В режимі онлайн у засіданні брали участь представники державних  навчальних закладів, Науково (навчально)-методичних центрів (кабінетів) та представники роботодавців, які входять до робочих груп з даних професій.

На засіданні обговорені пропозиції з питань електрообладнання, а також опис компетентностей (знати, уміти) з професії «Машиніст електровоза».

Узгоджені стандарти професійної (професійно-технічної) освіти з професій «Машиніст електровоза», «Складач поїздів»  та   «Стюард» (послуги в дорозі) надсилаються на директорат професійної освіти Міністерства освіти і науки України для подальшого розгляду.