Засідання експертної творчої групи викладачів іноземної мови м. Запоріжжя

08 червня 2022 року на платформі Zoom відбулося підсумкове засідання експертної творчої групи викладачів іноземної мови м. Запоріжжя. На порядку денному  такі питання:

  • досвід та особливості роботи у ІІ семестрі в умовах воєнного стану;
  • про випуск збірника «Практики та підходи до змішаного навчання — рекомендації для викладачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти: розробки уроків, поради, інструкції, зворотній зв’язок з учнями та їх батьками»;
  • про план роботи на 2022-2023 навчальний рік.

Голова творчої групи Вікторія Швецова ознайомила присутніх з планом роботи засідання  та поділилася власним досвідом педагогічної діяльності в сучасних умовах, звернула увагу на низку проблем, пов’язаних здебільшого з технічним забезпеченням здобувачів освіти, відсутністю стабільного Інтернету, психологічним напруженням. Викладач наголосила  на необхідності враховувати психологічний аспект в організації дистанційної роботи з учнями. Більшість колег поділилися досвідом використання моделей змішаного навчання у синхронному й асинхронному режимах.

Наступним питанням стало обговорення методичного збірника з досвіду роботи творчої групи на тему «Практики та підходи до змішаного навчання – рекомендації для викладачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти: розробки уроків, поради, інструкції, зворотній зв’язок з учнями та їх батьками». Методичні матеріали планується видати у червні 2022 року.

Методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Лілія Четверякова  ознайомила присутніх з низкою посібників з організації змішаного та дистанційного навчання, а також дала корисні поради щодо роботи в умовах воєнного стану.

В наступному навчальному році творча група планує підготувати новий збірник, присвячений захисникам України.

Бажаємо всім викладачам іноземної мови  невпинного руху вперед до нових творчих успіхів, невичерпних сил, благополуччя, миру!