Всеукраїнський вебінар на тему «Веб-середовище як запорука привабливості робітничих професій серед молоді»

17 листопада 2022 року  Науково-методичним  центром  професійно-технічної освіти у Запорізькій області проведений  Всеукраїнський вебінар на тему «Веб-середовище як запорука привабливості робітничих професій серед молоді».

У заході взяли участь, як спікери, представники закладів освіти таких областей: Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської  та Харківської.

Вебінар відкрила  Лариса ДВОЄНОСОВА, методист НМЦ ПТО у Запорізькій області, наголосивши на актуальності обраної теми, побажала учасникам наснаги та плідної співпраці.

А також звернула увагу,  що усі спікери заходу знаходяться у безпечному місці, тому мають можливість доповідати під час тривоги. І порекомендувала учасникам знаходитись у безпеці під час повітряної тривоги.

Під час онлайн-заходу доповідачі ознайомили присутніх із такими темами:

  • «Використання цифрових інструментів візуалізації для популяризації робітничих професій серед молоді», Наталя ОСІНА, методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області.
  • «Використання сервісу Liveworksheets – створення інтерактивних робочих листів і робочих зошитів для навчання», Ольга ГРИГОРОВА, методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області.
  • «Веб-середовище як запорука привабливості робітничих професій серед молоді», Сергій ЮРОВИЧ, практичний психолог Нікопольського професійного ліцею.
  • «Використання сервісів ресурсу «Всеосвіта» при підготовці кваліфікованих робітників за змішаною формою навчання», Сергій СИДОРЕНКО, викладач професійно-технічного училища №44 м. Миргорода.
  • «Цифровий навчальний контент як ефективний засіб при підготовці кваліфікованих робітників будівельних професій», Надія ВИСОЧИНЕНКО, викладач ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище».
  • «Вебресурси у забезпеченні уроку теоретичного навчання будівельних технологій», Наталя ОРЕЛ, викладач ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище».

На завершення вебінару, модератор – Лариса ДВОЄНОСОВА, подякувала спікерам за змістовні й корисні доповіді, а учасникам –  за підтримку та активну участь  у вебінарі.

Кожен з нас знаходиться на освітянському фронті та робить великий вклад у майбутнє нашої незалежної, вільної держави. Віримо в Збройні Сили України та нашу Перемогу.

Презентації спікерів:

Презентація Н. Осіної НМЦ ПТО у ЗО 
Презентація О.Григорової НМЦ ПТО у ХО  
Презентація С. Юрович Нікопольський ПЛ 
Презентація С. Сидоренко ПТУ №44 м. Миргорода
Презентація Н. Височиненко Запорізьке ВПУ 
Презентація Н.Орел Запорізьке ВПУ 

 

Більше фото, ящо натисніть на іконку facebook