Вебінар «Виховання активних громадян – практичні кейси»

20 травня 2021 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся вебінар за темою «Виховання активних громадян – практичні кейси».

Ганна Бут, викладач ДНЗ «Мелітопольський професійний аграрний ліцей» на початку свого виступу звернула увагу колег на те, що для неї активні громадяни – це ті люди, яким небайдужа доля їхньої громади та держави, і вони готові власноруч робити внесок у її зміни й покращення. Пані Ганна перелічили учасникам вебінару та детально розкрила кожен з напрямків виховання: культурологічний, екологічний, соціальний, духовно-моральний, національно-патріотичний. Вона наголосила, що постать педагога є центральною! Викладач розповіла, що педагог має розуміти, що потрібно мотивувати, правильно ставити цілі, розумно планувати не боятись експериментувати, шукати партнерів, бути прозорими та чистими.

На завершення свого виступу доповідач закцентувала увагу колег на тому, що необхідно обов’язково заохочувати здобувачів освіти навіть за мінімальний внесок: це дарує їм крила і мотивує працювати ще!

Презентація