Вебінар «Впровадження сучасних інформаційних технологій в освіту: авторська система дистанційного навчання, методика та інструменти»

 27 квітня 2023 року  Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області проведений вебінар за темою «Впровадження сучасних інформаційних технологій в освіту: авторська система дистанційного навчання, методика та інструменти».

Лілія Мілочкіна, викладач ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу», на початку свого виступу ознайомила колег із своїм девізом: «Не бійтеся рухатися повільно – бійтеся стояти на місці». Продовжуючи свою доповідь спікер наголосила, що на її думку, використання систем динамічної математики, зокрема програми GeoGebra – необхідна складова сучасного навчального середовища. Вона перелічила великий список можливостей програми GeoGebra.

Педагог, із власного досвіду, навела приклади робіт у динамічній математичній програмі за допомогою відео та показу можливостей сервісу. Серед них продемонстровано такі завдання: розв’язання геометричної задачі; створення і використання власних повнофункціональних автономних готових аплетів; застосування програми для складання якісного наочного контенту для презентацій тощо; конструювання повноцінного електронного уроку та багато інших можливостей цієї платформи.

Завершила доповідач свій виступ такими словами: «Дивіться, використовуйте, поширюйте, та вдосконалюйте!»