Вебінар «Сучасні форми і методи роботи зі здобувачами освіти на уроках фізики і астрономії в умовах змішаного навчання»

08 лютого 2024 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області проведений вебінар за темою «Сучасні форми і методи роботи зі здобувачами  освіти на уроках фізики і інформатики в умовах змішаного навчання».

Павло Загорулько, викладач ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту» на початку своєї доповіді наголосив, що предмети «фізика» та «астрономія» є фундаментальними науками, що вивчають загальні закономірності перебігу природних явищ, закладають основи світорозуміння на різних рівнях пізнання природи і дають загальне обґрунтування природничо-наукової картини світу.

Протягом вебінару спікер поділився з колегами сучасними формами та методами навчання, що застосовує у своїй педагогічній діяльності. Детально розповів про інформаційно-комунікаційні технології, що використовує в умовах змішаного навчання. Зупинився на «топ інструментах штучного інтелекту 2024» та ознайомив присутніх із можливостями та для яких потреб їх можна застосовувати. Практично продемонстрував роботу у сервісі для симуляцій «Labster» на прикладі виконання лабораторної роботи.

На завершення педагог закцентував увагу та тому, що сучасні форми і методи роботи зі здобувачами  освіти на уроках, допомагають їх зацікавити та покращують якість знань через візуалізацію навчального матеріалу.